Bakcell "Formula 1"in ən sürətli anlarını təqdim edir! - FOTO - VİDEO
Bakcell "Formula 1"in  ən sürətli anlarını təqdim edir!  - FOTO - VİDEO
Bakıda keçirilən Formula 1 yarışıarı çərçivəsində sürət həvəskarları Azərbaycanın ən sürətli mobil şəbəkəsini sınaqdan keçirə bilirlər.
Azneft dairəsi ərazisində qurulmuş Bakcell zonasında şirkət sürət və əyləncəni bir araya gətirib. Yarış günləri ərzində şirkətin stendini ziyarət edən azarkeşlər "Bakcell"in ultra-sürətli şəbəkəsinin üstünlükləri ilə tanış olurlar.
Bakcell tribunası və tribunanın ətrafında yerləşən Bakcell əyləncə zonası qonaqların böyük marağına səbəb olub, bu nüfuzlu idman yarışının ən populyar və ziyarət olunan guşəsinə çevrilib.
Qeyd edək ki, “Formula 1” üzrə Azərbaycan Qran Prisi aprel ayının 30-na kimi davam edəcək. Sürət və əyləncəni bir araya gətirən Bakcell stendi bu günlər ərzində yarış həvəskarlarına xidmət göstərəcək.
<iframe width="560" height="315" src="//ok.ru/videoembed/5194340698730" frameborder="0" allow="autoplay" allowfullscreen></iframe>